The offer of cars for rent in Košice

About SPECIALY, Car Rental in Košice

Car rental company SPECIALY established in Košice deals with short term and long term car hire, it excels in low prices, flexibility and high quality of services. Our vehicles are chosen with consideration of customer’s needs. That is a reason why we offer new, reliable cars with low mileage. We appreciate a high increase of new customers who are coming based on recommendations. Therefore we will keep striving to increase quality of our services. Book a car in our car rental SPECIALY easily using one of the following methods: on-line, by telephone or by e-mail. Making a booking is quick and it will not take more than two minutes. Do not hesitate and book a car which will make your work easier or it will make your holiday or spare time more pleasant.

Book your car easily through our web site HERE.

High quality services, low prices, flexibility and accessibility

We are at your disposal 24 hours a day, 7 days a week throughout the year

Considerable individual discounts for long-term car hire

In the event of a vehicle failure, a prompt solution of the problem

Free accessories hire with car rental for more than 7 days

Returning vehicle during weekend or bank holidays is free of charge

Auto na želanie

Naša autopožičovňa disponuje širokým vozovým parkom ktorý nie je uvedený celý na našom webe.

Vieme vám ponúknuť rôzne autá či už z luxusnejších alebo stredných tried. Ak nám dáte vedieť vašu predstavu, radi vám zašleme našu aktuálnu ponuku.

 

Pokojne nás kontaktujte.

 

Napíšte nám

Prenájom vozidiel na svadby a iné príležitosti

Okrem ponúkaných vozidiel z nášho autoparku prenajímame aj iné luxusné autá na svadbu.

V kontaktnom formulári uveďte prosím vašu predstavu a požiadavky, a my vás budeme kontaktovať v čo najkratšom čase aby sme vás oboznámili s našou aktuálnou ponukou. Pre bližšie informácie ohľadom aktuálnej ponuky vozidiel na svadby nás môžete kontaktovať aj na telefónnom čísle +421 915 600 702. Určite sa dohodneme :)

 

Kontaktujte nás

Reviews

Spokojný zákazník našej autopožičovne v roku 2023

spokojný zákazník

Bol som veľmi spokojný s poskytnutými službami od Autopožičovne Košice. Ich vozidlá boli vynikajúceho stavu a ich zamestnanci boli veľmi profesionálni a ochotní pomôcť. Cenová ponuka bola tiež veľmi prijateľná a vysoká úroveň služieb, ktoré som dostal, stáli za každú vynaloženú korunu. Určite odporúčam požičovňu áut Specialy každému, kto hľadá spoľahlivého partnera pre požičanie auta v Košiciach.

Skúsenosť pána Róberta s našou Octáviou RS

Róbert M.

Čo dodať, perfektný servis. Prenajaté som mal na víkend vozidlo Škoda Octavia RS III. Milá komunikácia, extrémne rýchla odozva na kontakt cez mail. Všetko potrebné sme dohodli cez telefón. Personál mi dokonca vysvetli, čo v aute ako funguje. Auto som dostal s plnou nádržou a tak ho aj odovzdal. So službami som ozaj spokojný. Ak by som sa mal rozhodovať znova, jedine požičovňa áut Košice!

Spokojný Marko s našou autopožičovňou

Marko Fulek

Musím sa priznať, služby autopožičovne Košice som využil po prvý raz. Auto Škoda Octavia som potreboval zhruba na týždeň, moje bolo v oprave. Príjemne na mňa zapôsobili už ceny prenájmu, tak som autopožičovňu kontaktoval na telefónnom čísle. Predstavil som svoje potreby, netrvalo dlho a mal som kompletnú cenovú ponuku, kývol som a na druhý deň som si auto prevzal aj s plnou nádržou. Po vrátaní vozidla mi bola vrátená záloha, prístup bol priateľský. Pri budúcom prenájme ma dokonca čaká sľúbená zľava. Ak bude treba, služby určite využijem. Ďakujem, páni.

Názor Kristíny na našu autopožičovňu

Kristína

Auto som mala som rezervované cez inú spoločnosť, z ktorej mi na poslednú chvíľku zrušili rezerváciu. Zavolala som do autopočižovne Košice a do hodiny mi auto priviezli domov. Dokonca cena za požičanie auta bola ešte nižšia ako v spoločnosti, kde som mala auto pôvodne rezervované. Som naozaj veľmi spokojná a spoločnosť určite odporučím aj svojím známym.

Super služby požičovne áut

Peter H.

O Vašej autopožičovni nemôžem povedať nič zlé. Vážim si okamžitý výpočet ceny prenájmu auta pri rezervácii. Dokonca aj zmena rezervácie telefonicky tri dni pred vyzdvihnutím bola bezproblémová. Vozidlo bolo úplne nové a vynikajúce v každom smere, najmä v technickom. Auto ktoré bolo naozaj pohodlné a spoľahlivé, som vrátil na Košickom letisku. Super služby. Ďakujem vám!

Názor na našu autopožičovňu od Mateja

Matej D.

Mali sme od nich citroen jumper na 4 dni a octaviu III na 9 dni ... obidva razy to boli cesty do Talianska, auta čisté skoro ako nové v pohode prístup a prijateľné ceny.

Rýchle požičanie auta pre pani Borselyi

Andrea Borselyi

Od tejto spoločnosti sme mali požičané vozidlo Škoda Fabia. Keďže sme vozidlo potrebovali čím skôr, prekvapila nás ústretovosť a rýchle jednanie, nakoľko bolo vozidlo pripravené a pristavené do pár hodín.

Pani Ivka na dovolenke s vozidlom z našej požičovne áut

Ivka Š.

Od požičovne áut Specialy sme mali požičané auto Škodu Octaviu Combi II facelift. S týmto vozidlom sme zašli až do ďalekého Chorvátska . Musím povedať že sme boli veľmi spokojný. Tak ako s rýchlym jednaním a ústretovosťou, tak aj s kvalitou vozidla. Určite odporúčam.

Ivanka sa do našej autopožičovne ešte určite vráti

Ivanka Šoltésová

Autopožičovňa má širokú ponuku vozidiel od klasických sedanov cez combi až po 9 miestne vozidlo. Autá sú vo veľmi dobrom technickom stave, stále čisté a motoricky pripravené pred každou jazdou. Takisto čo sa týka pomeru kvality a ceny tak veľmi doporučujem túto spoločnosť.