Základné informácie a podmienky | SPECIALY

K prenajatiu vozidla je potrebné:

1) Fyzická osoba:

- doklad totožnosti: platný občiansky preukaz alebo cestovný pas 
- platný vodičský preukaz 
- zaplatiť dohodnutý prenájom a zálohu vo výške 150 EUR, ktorá je rovnaká pre každé auto

2) Právnická osoba:

- originálny výpis z obchodného registra
- doklad totožnosti: občiansky preukaz, alebo pas štatutárneho zástupcu (konateľa) spoločnosti
- vodičský preukaz osoby, ktorá bude jazdiť na prenajatom vozidle
- zaplatiť dohodnutý prenájom a vratnú zálohu vo výške 150 EUR, rovnakú pre každé auto

Záloha za vozidlo, poistenie:

     Pri prenájme ktorý prebehol bez poškodenia vozidla je záloha vrátená v plnej výške. V prípade nehody resp. poškodenia vozidla vinou nájomcu, bude záloha zaúčtovaná v prospech prenajímateľa ako spoluúčasť pre poisťovňu. Ak nehoda nebola zapríčinená vinou nájomcu a vinník je známy, záloha mu bude vrátená. Vozidlá majú zákonné a havarijné poistenie, ktoré zahŕňa aj poistenie proti odcudzeniu vozidla ako aj vandalizmus spôsobený na prenajatom vozidle s územnou platnosťou Európa.

Platba za vozidlo:

    Dohodnutý prenájom a zálohu za vozidlo je potrebné uhradiť pri preberaní vozidla jedným z nasledujúcich spôsobov:

- v hotovosti
- bankovým prevodom
- platobnou kartou, prostredníctvom mobilného POS terminálu

Akceptujeme nasledujúce platobné karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, JCB Cards, ZBK, Diners Club, American Express. Pri platbe kartou bude nájomne a záloha zablokovaná na účte. Po vrátení nepoškodeného vozidla bude zrealizovaná platba a uvoľní sa záloha.

Všeobecné informácie:

    1. Vozidlo je potrebné si objednať vopred jedným z týchto spôsobov:

- telefonická objednávka
- online, vyplnením formulára
- prostredníctvom mailovej adresy

  1. Vozidlo zákazník preberá a vracia prenajímateľovi s plnou nádržou paliva.
  2. Vodič musí byť držiteľom vodičského oprávnenia minimálne 24 mesiacov, pre skupinu vozidiel, ktoré majú byť predmetom prenájmu.
  3. Prevádzkový čas autopožičovne je od 7:00 do 18:00 každý deň v roku, pričom vozidlo je možné si prevziať aj mimo týchto hodín po dohode vopred, bez príplatku.
  4. Dennou sadzbou sa rozumie 24 hodín od začatia prenájmu. Za prekročenie prenájmu o viac ako 60 minút je účtovaný ďalší deň prenájmu.
  5. Výjazd zo Slovenska je potrebné nahlásiť. S vozidlom je možné cestovať do krajín Európskej Únie len na základe povolenia.
  6. Denný limit na prejazdené kilometre s vozidlom je 300 km (t.j. v primere do 300km na deň prenájmu). Pri prenájme na viac ako 1 mesiac: 5000 km/mesiac.

Vernostné zľavy :

Zákazníci dostávajú nasledujúce zľavy automaticky, pri splnení týchto podmienok:

- zľava 5 % pri druhom objednaní vozidla 
- zľava 10 % pri treťom objednaní vozidla 
- zľava 15 % pri štvrtom a viacnásobnom objednaní vozidla

Naša autopožičovňa disponuje širokým vozovým parkom ktorý nie je uvedený celý na našom webe. Vieme vám ponúknuť rôzne autá či už z luxusnejších alebo stredných tried. Ak nám dáte vedieť vašu predstavu, radi vám zašleme našu aktuálnu ponuku.

Pokojne nás kontaktujte.

Povedali o nás

Čo dodať, perfektný servis. Prenajaté som mal na víkend vozidlo Škoda Octavia RS III. Milá komunikácia, extrémne rýchla odozva na kontakt cez mail. Všetko potrebné sme dohodli cez telefón. Personál mi dokonca vysvetli, čo v aute ako funguje. Auto som dostal s plnou nádržou a tak ho aj odovzdal. So službami som ozaj spokojný. Ak by som sa mal rozhodovať znova, jedine požičovňa áut Košice!

Róbert M.

Musím sa priznať, služby autopožičovne Košice som využil po prvý raz. Auto Škoda Octavia som potreboval zhruba na týždeň, moje bolo v oprave. Príjemne na mňa zapôsobili už ceny prenájmu, tak som autopožičovňu kontaktoval na telefónnom čísle. Predstavil som svoje potreby, netrvalo dlho a mal som kompletnú cenovú ponuku, kývol som a na druhý deň som si auto prevzal aj s plnou nádržou. Po vrátaní vozidla mi bola vrátená záloha, prístup bol priateľský. Pri budúcom prenájme ma dokonca čaká sľúbená zľava. Ak bude treba, služby určite využijem. Ďakujem, páni.

Marko Fulek

Auto som mala som rezervované cez inú spoločnosť, z ktorej mi na poslednú chvíľku zrušili rezerváciu. Zavolala som do autopočižovne Košice a do hodiny mi auto priviezli domov. Dokonca cena za požičanie auta bola ešte nižšia ako v spoločnosti, kde som mala auto pôvodne rezervované. Som naozaj veľmi spokojná a spoločnosť určite odporučím aj svojím známym.

Kristína

O Vašej autopožičovni nemôžem povedať nič zlé. Vážim si okamžitý výpočet ceny prenájmu auta pri rezervácii. Dokonca aj zmena rezervácie telefonicky tri dni pred vyzdvihnutím bola bezproblémová. Vozidlo bolo úplne nové a vynikajúce v každom smere, najmä v technickom. Auto ktoré bolo naozaj pohodlné a spoľahlivé, som vrátil na Košickom letisku. Super služby. Ďakujem vám!

Peter H.

Mali sme od nich citroen jumper na 4 dni a octaviu III na 9 dni ... obidva razy to boli cesty do Talianska, auta čisté skoro ako nové v pohode prístup a prijateľné ceny.

Matej D.

Rýchly prístup, kvalitné vozidlá, možnosť dohody a zľavy pri dlhodobom nájme. Služby tejto požičovne využívam dlhodobejšie a doposiaľ som bola vždy spokojná.

Sandra Nováková

Od tejto spoločnosti sme mali požičané vozidlo Škoda Fabia. Keďže sme vozidlo potrebovali čím skôr, prekvapila nás ústretovosť a rýchle jednanie, nakoľko bolo vozidlo pripravené a pristavené do pár hodín.

Andrea Borselyi

Od požičovne áut Specialy sme mali požičané auto Škodu Octaviu Combi II facelift. S týmto vozidlom sme zašli až do ďalekého Chorvátska . Musím povedať že sme boli veľmi spokojný. Tak ako s rýchlym jednaním a ústretovosťou, tak aj s kvalitou vozidla. Určite odporúčam.

Ivka Š.

Super prístup, rýchle jednanie, možnosť dohodnúť pristavenie vozidla kdekoľvek. Pripravený na 100%.

Richard Tóth

Autopožičovňa má širokú ponuku vozidiel od klasických sedanov cez combi až po 9 miestne vozidlo. Autá sú vo veľmi dobrom technickom stave, stále čisté a motoricky pripravené pred každou jazdou. Takisto čo sa týka pomeru kvality a ceny tak veľmi doporučujem túto spoločnosť.

Ivanka Šoltésová

Autopožičovňa Specialy Košice

Naša Autopožičovňa sa zaoberá krátkodobým aj dlhodobým prenájmom osobných automobilov. Specialy autopožičovňa prevádzkuje autopožičovnu v Košiciach už niekoľko rokov. Autopožičovňa Košice disponuje len novými automobilmi. Specialy, Autopožičovňa Košice