Základné informácie a podmienky | SPECIALY

K prenajatiu vozidla je potrebné:

1) Fyzická osoba:

- doklad totožnosti: platný občiansky preukaz alebo cestovný pas 
- platný vodičský preukaz 
- zaplatiť dohodnutý prenájom a zálohu vo výške 150 EUR, ktorá je rovnaká pre každé auto

2) Právnická osoba:

- originálny výpis z obchodného registra
- doklad totožnosti: občiansky preukaz, alebo pas štatutárneho zástupcu (konateľa) spoločnosti
- vodičský preukaz osoby, ktorá bude jazdiť na prenajatom vozidle
- zaplatiť dohodnutý prenájom a vratnú zálohu vo výške 150 EUR, rovnakú pre každé auto

Záloha za vozidlo, poistenie:

     Pri prenájme ktorý prebehol bez poškodenia vozidla je záloha vrátená v plnej výške. V prípade nehody resp. poškodenia vozidla vinou nájomcu, bude záloha zaúčtovaná v prospech prenajímateľa ako spoluúčasť pre poisťovňu. Ak nehoda nebola zapríčinená vinou nájomcu a vinník je známy, záloha mu bude vrátená. Vozidlá majú zákonné a havarijné poistenie, ktoré zahŕňa aj poistenie proti odcudzeniu vozidla ako aj vandalizmus spôsobený na prenajatom vozidle s územnou platnosťou Európa.

Platba za vozidlo:

    Dohodnutý prenájom a zálohu za vozidlo je potrebné uhradiť pri preberaní vozidla jedným z nasledujúcich spôsobov:

- v hotovosti
- bankovým prevodom
- platobnou kartou, prostredníctvom mobilného POS terminálu

Akceptujeme nasledujúce platobné karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, JCB Cards, ZBK, Diners Club, American Express. Pri platbe kartou bude nájomne a záloha zablokovaná na účte. Po vrátení nepoškodeného vozidla bude zrealizovaná platba a uvoľní sa záloha.

Všeobecné informácie:

    1. Vozidlo je potrebné si objednať vopred jedným z týchto spôsobov:

- telefonická objednávka
- online, vyplnením formulára
- prostredníctvom mailovej adresy

  1. Vozidlo zákazník preberá a vracia prenajímateľovi s plnou nádržou paliva.
  2. Vodič musí byť držiteľom vodičského oprávnenia minimálne 24 mesiacov, pre skupinu vozidiel, ktoré majú byť predmetom prenájmu.
  3. Prevádzkový čas autopožičovne je od 7:00 do 18:00 každý deň v roku, pričom vozidlo je možné si prevziať aj mimo týchto hodín po dohode vopred, bez príplatku.
  4. Dennou sadzbou sa rozumie 24 hodín od začatia prenájmu. Za prekročenie prenájmu o viac ako 60 minút je účtovaný ďalší deň prenájmu.
  5. Výjazd zo Slovenska je potrebné nahlásiť. S vozidlom je možné cestovať do krajín Európskej Únie len na základe povolenia.
  6. Denný limit na prejazdené kilometre s vozidlom je 300 km (t.j. v primere do 300km na deň prenájmu). Pri prenájme na viac ako 1 mesiac: 5000 km/mesiac.

Vernostné zľavy :

Zákazníci dostávajú nasledujúce zľavy automaticky, pri splnení týchto podmienok:

- zľava 5 % pri druhom objednaní vozidla 
- zľava 10 % pri treťom objednaní vozidla 
- zľava 15 % pri štvrtom a viacnásobnom objednaní vozidla

Naša autopožičovňa disponuje širokým vozovým parkom ktorý nie je uvedený celý na našom webe. Vieme vám ponúknuť rôzne autá či už z luxusnejších alebo stredných tried. Ak nám dáte vedieť vašu predstavu, radi vám zašleme našu aktuálnu ponuku.

Pokojne nás kontaktujte.

Povedali o nás

Auto som mala som rezervované cez inú spoločnosť, z ktorej mi na poslednú chvíľku zrušili rezerváciu. Zavolala som do autopočižovne Košice a do hodiny mi auto priviezli domov. Dokonca cena za požičanie auta bola ešte nižšia ako v spoločnosti, kde som mala auto pôvodne rezervované. Som naozaj veľmi spokojná a spoločnosť určite odporučím aj svojím známym.

Kristína

O Vašej autopožičovni nemôžem povedať nič zlé. Vážim si okamžitý výpočet ceny prenájmu auta pri rezervácii. Dokonca aj zmena rezervácie telefonicky tri dni pred vyzdvihnutím bola bezproblémová. Vozidlo bolo úplne nové a vynikajúce v každom smere, najmä v technickom. Auto ktoré bolo naozaj pohodlné a spoľahlivé, som vrátil na Košickom letisku. Super služby. Ďakujem vám!

Peter H.

Mali sme od nich citroen jumper na 4 dni a octaviu III na 9 dni ... obidva razy to boli cesty do Talianska, auta čisté skoro ako nové v pohode prístup a prijateľné ceny.

Matej D.

Rýchly prístup, kvalitné vozidlá, možnosť dohody a zľavy pri dlhodobom nájme. Služby tejto požičovne využívam dlhodobejšie a doposiaľ som bola vždy spokojná.

Sandra Nováková

Od tejto spoločnosti sme mali požičané vozidlo Škoda Fabia. Keďže sme vozidlo potrebovali čím skôr, prekvapila nás ústretovosť a rýchle jednanie, nakoľko bolo vozidlo pripravené a pristavené do pár hodín.

Andrea Borselyi

Od požičovne áut Specialy sme mali požičané auto Škodu Octaviu Combi II facelift. S týmto vozidlom sme zašli až do ďalekého Chorvátska . Musím povedať že sme boli veľmi spokojný. Tak ako s rýchlym jednaním a ústretovosťou, tak aj s kvalitou vozidla. Určite odporúčam.

Ivka Š.

Super prístup, rýchle jednanie, možnosť dohodnúť pristavenie vozidla kdekoľvek. Pripravený na 100%.

Richard Tóth

Autopožičovňa má širokú ponuku vozidiel od klasických sedanov cez combi až po 9 miestne vozidlo. Autá sú vo veľmi dobrom technickom stave, stále čisté a motoricky pripravené pred každou jazdou. Takisto čo sa týka pomeru kvality a ceny tak veľmi doporučujem túto spoločnosť.

Ivanka Šoltésová

Autopožičovňa Specialy Košice

Naša Autopožičovňa sa zaoberá krátkodobým aj dlhodobým prenájmom osobných automobilov. Specialy autopožičovňa prevádzkuje autopožičovnu v Košiciach už niekoľko rokov. Autopožičovňa Košice disponuje len novými automobilmi. Specialy, Autopožičovňa Košice