Ak nemáte auto, vyberte si: Autopožičovna pomôže

Zákazníci autopožičovní vždy hľadajú kvalitu, výhodné ceny, podmienky a prvotriedne služby. Autopožičovňa Košice – Specialy tieto kritériá rozhodne spĺňa. Okrem toho, že zákazník vždy vyhľadáva prvotriedne služby a výhodné ponuky, potrebuje mať možnosť voľby. Nie vždy klient auto využíva na rovnaký účel. Rozmanitosť v portfóliu autopožičovne je veľmi vítaná.

Autopark, ktorý ponúka požičovňa by nemal byť jednotvárny. Nie každý hľadá menšie hatchbacky a nie každý túži po SUV. Niekto si vystačí s menším benzínovým turbomotorom a niekto pre zmenu potrebuje poriadneho dieslového hltača kilometrov. Autopožičovňa Košice ponúkne okrem menších mestských vozidiel s menším výkonom aj úžitkové vozidlá s poriadnym batožinovým priestorom.

Dlhodobý prenájom v autopožičovni je vždy výhodnou voľbou. Zákazníci totiž dostanú špeciálne zľavy a pokiaľ teda auto nepotrebujete vyslovene na 24 hodím alebo na víkend, rezervujte si vozidlo na dlhšiu dobu a verte, že podmienky i ceny za prenájom vás milo prekvapia.

Široká škála osobných alebo úžitkových vozidiel k prenájmu je pri požičovni áut veľmi dôležitá. Autopožičovňa Košice ponúka viac alternatív a nezáleží teda či sa rozhodnete ísť na výlet vo dvojici alebo potrebujete auto pre viac ľudí, pretože idete s kamarátmi na chatu. Viacmiestne vozidlá sú veľmi vyhľadávané práve za účelom prepravy viacerých osôb. A uznajte, že investícia v prípade výpožičky vozidla je rozhodne ekonomickejšia možnosť ako na rýchlo zháňať lacnú náhradu ojazdeného auta z druhej ruky.

Navyše vám odpadá starosť s papierovačkami. Neriešite žiadne poistenie, prepisy, ani žiadne technické kontroly, lízingy či iné skryté poplatky. Auto si prevezmete za pomoci jedného podpisu bez zbytočnej byrokracie. S prevádzkovateľom si dohodnete individuálne podmienky a auto je vaše.

Naša autopožičovňa disponuje širokým vozovým parkom ktorý nie je uvedený celý na našom webe. Vieme vám ponúknuť rôzne autá či už z luxusnejších alebo stredných tried. Ak nám dáte vedieť vašu predstavu, radi vám zašleme našu aktuálnu ponuku.

Pokojne nás kontaktujte.

Povedali o nás

Auto som mala som rezervované cez inú spoločnosť, z ktorej mi na poslednú chvíľku zrušili rezerváciu. Zavolala som do autopočižovne Košice a do hodiny mi auto priviezli domov. Dokonca cena za požičanie auta bola ešte nižšia ako v spoločnosti, kde som mala auto pôvodne rezervované. Som naozaj veľmi spokojná a spoločnosť určite odporučím aj svojím známym.

Kristína

O Vašej autopožičovni nemôžem povedať nič zlé. Vážim si okamžitý výpočet ceny prenájmu auta pri rezervácii. Dokonca aj zmena rezervácie telefonicky tri dni pred vyzdvihnutím bola bezproblémová. Vozidlo bolo úplne nové a vynikajúce v každom smere, najmä v technickom. Auto ktoré bolo naozaj pohodlné a spoľahlivé, som vrátil na Košickom letisku. Super služby. Ďakujem vám!

Peter H.

Mali sme od nich citroen jumper na 4 dni a octaviu III na 9 dni ... obidva razy to boli cesty do Talianska, auta čisté skoro ako nové v pohode prístup a prijateľné ceny.

Matej D.

Rýchly prístup, kvalitné vozidlá, možnosť dohody a zľavy pri dlhodobom nájme. Služby tejto požičovne využívam dlhodobejšie a doposiaľ som bola vždy spokojná.

Sandra Nováková

Od tejto spoločnosti sme mali požičané vozidlo Škoda Fabia. Keďže sme vozidlo potrebovali čím skôr, prekvapila nás ústretovosť a rýchle jednanie, nakoľko bolo vozidlo pripravené a pristavené do pár hodín.

Andrea Borselyi

Od požičovne áut Specialy sme mali požičané auto Škodu Octaviu Combi II facelift. S týmto vozidlom sme zašli až do ďalekého Chorvátska . Musím povedať že sme boli veľmi spokojný. Tak ako s rýchlym jednaním a ústretovosťou, tak aj s kvalitou vozidla. Určite odporúčam.

Ivka Š.

Super prístup, rýchle jednanie, možnosť dohodnúť pristavenie vozidla kdekoľvek. Pripravený na 100%.

Richard Tóth

Autopožičovňa má širokú ponuku vozidiel od klasických sedanov cez combi až po 9 miestne vozidlo. Autá sú vo veľmi dobrom technickom stave, stále čisté a motoricky pripravené pred každou jazdou. Takisto čo sa týka pomeru kvality a ceny tak veľmi doporučujem túto spoločnosť.

Ivanka Šoltésová

Autopožičovňa Specialy Košice

Naša Autopožičovňa sa zaoberá krátkodobým aj dlhodobým prenájmom osobných automobilov. Specialy autopožičovňa prevádzkuje autopožičovnu v Košiciach už niekoľko rokov. Autopožičovňa Košice disponuje len novými automobilmi. Specialy, Autopožičovňa Košice